Pridaj sa a sleduj všetko okolo nášho eshopu a značky Under Armour:AKO NAKUPOVAŤ
Ako nakupovat


REGISTRÁCIA

  • Registrácia našich zákaznikov je dobrovoľná, nie povinná
  • Registrovaní zákazníci získavajú nasledovné zľavy: okamžitá 5% zľava na každú objednávku (po prihlásení sa do účtu automaticky vidíte ceny v zľave)
  • Povinné je vyplnenie zákazníckych údajov v objednávkovom formulári

 

PRIEBEH NÁKUPU TOVARU

Na ľavej lište je tovar rozdelený do základných kategórií (Muži, Ženy, Doplnky, atď) po kliknutí na Vami zvolenú kategóriu sa zobrazia produktové rady značky Under Armour (Heatgear-keď je teplo, Coldgear-keď je zima, Allseasongear-celoročne), z ktorých si vyberiete podľa daných kritérií. Ďaľšie kategórie obsahujú horné a dolné oblečenie napr. tričko alebo šortky a nakoniec je potrebné si vybrať strih oblečenia (Compression-kompresný, sťahujúci, Fitted-prielehavý, Regular-bežný, Loose-voľný).

V prípade, že ste si vybrali produkt je potrebné zadať veľkosť (svoju veľkosť zistíte po nahliadnutí do TABUĽKY VEĽKOSTÍ v ľavom Menu). Nakoniec si zvolíte množstvo kusov a kliknete na tlačítko KÚPIŤ. Registrovaný zákazník si vyplní svoje prihlasovacie údaje, neregistrovaný zákazník sa buď zaregistruje alebo vyplní svoje kontaktné údaje do formulára a klikne na ikonu OBJEDNAŤ.

POŠTOVNÉ A BALNÉ

Tovar posielame kuriérskou službou najneskôr do 24 hodín od obdržania objednávky!

Kuriérska služba UPS

Poštovné Slovensko pri objednávke do 100 - 3.99 €

Poštovné Česko pri objednávke do 150 € - 6.99 € nad 150 € - ZADARMO

POŠTOVNÉ NAD 100€ BEZ DPH JE ZADARMO! NEPLATÍ V PRÍPADE BLACK FRIDAY VÝPREDAJU!

MOŽNOSŤ OSOBNÉHO PREVZATIA VRÁMCI KOŠÍC!

PLATBA

Platbu za tovar je možné uskutočniť nasledovne:

• Úhradou dobierky
• Prevodom na bankový účet

V prípade, že si zvolíte platbu prevodom na bankový účet, pošleme Vám emailom potrebné údaje, ktoré je nutné vyplniť pri úhrade bankovým prevodom (variabilný a konštantný symbol, číslo účtu a kód banky).